De filosofie achter deze kubus? Klik op de animatie.
Hygeco International en Facultatieve Technologies publiekstrekkers op Tanexpo
Tanexpo – een van de grootste Europese funeraire beurzen – vond dit jaar voor de eerste keer in het Italiaanse Bologna plaats. Van 28 tot en met 30 maart bezochten meer dan 14000 professionals deze uitvaartbeurs. Hygeco International en Facultatieve Technologies waren een van de grote publiekstrekkers.
Hygeco International presenteerde tijdens Tanexpo de ‘Prestige’ urnencollectie en met veel succes. Want vanaf de opening trok deze uitgebreide urnencollectie de aandacht van vele bezoekers. Daarnaast maakte het publiek onder meer kennis met AARDBalm – hét alternatief voor Formaldehyde – en een grote diversiteit aan thanatopraxie en hygiëne producten.
Wereldmarktleider Facultatieve Technologies presenteerde tijdens deze vakbeurs onder andere de High Speed Cremulator en de Asbehandelingsunit. Klik hier voor een demonstratie van de Asmolen. Daarnaast maakte het publiek ook kennis met de vele mogelijkheden op het gebied van crematieovens en toebehoren.